Krajalnica tupperware

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest materiałem wiodącej od lat na zbytu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną wartość i długie doświadczenie, jakie spośród gwarancją nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest wyposażeniem profesjonalnym, które zna kroić zarówno proste jak i delikatne towary na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie robi się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki wykorzystaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najdoskonalszej wartości Krajalnica została zrealizowana z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących najwyższą trwałość wśród podobnych urządzeń dostępnych na zbytu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował planowanie i produkcję maszyny. Produkty z których wykonana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które zajmują związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze pewni nierdzewnej, co wysoce przydłuża ich siła. Kolejne elementy zostały zrealizowane z anodowanego aluminium.

https://www.grupa-wolff.eu/biuro-projektowe/instalacje-wentylacji-klimatyzacji-przemyslowej/

Bezpieczeństwo System sterowania silnika wyposażony istnieje w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w nieodpowiednich momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego i jego przywróceniu. Krajalnica istnieje i zaopatrzona w profesjonalną blokadę, która zezwala na zdjęcie stołu podawczego tylko jak dostaje się on w roli zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w perspektywie przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.